Muay Thai

Občas se člověk může dostat do situace, kde hrozí fyzický útok druhou osobou. Nárůst kriminality jako společensky nepříjemného jevu se ve své podstatě dotýká všech občanů našeho státu. Především proto, že trestnou činnost často doprovází nečekaná hrubost a brutalita, na kterou ne každý dokáže adekvátně reagovat. Právě z těchto důvodů bychom vám chtěli demonstrovat a naučit vás jak se účinně v těchto situacích bránit.

Nechceme vychovávat rváče a kriminálníky, ale chceme aby jste se v jistých situacích dokázali těmto útočníkům bránit. Vezměte nevědomí, že prevence je vždy na prvním místě a až v poslední řadě vlastní sebeobranný systém.

Muay Thai známé též jako thajský box (thaibox) je thajské plnokontaktní bojové umění. Vyvinulo se z bojového umění Muay Boran a má více než tisíciletou tradici. Muaythai byl primární a nejúčinnější způsob sebeobrany používaný válečníky na bojištích ve všech jejich válečných konfliktech, které probíhaly v časech historie celého národa asijských zemí. Největší popularitu si tento způsob boje však získal u válečníků, jimiž byla osídlena území dnešního Thajska. Po uklidnění válečných konfliktů se souboje odehrávaly převážně na tržištích. Později začaly vznikat specializované stadiony a zápasy se přesunuly do klasického ringu.

Jedná se o jeden z nejtvrdších bojových sportů. Jsou povoleny údery lokty a koleny.

RAW Gym vám za celý tým trenérů a instruktorů přeje, ať se nikdy nedostanete do situace, kdy se budete potřebovat bránit fyzickému násilí. Když už k tomu, ale dojde, nechť jste na to maximálně připraveni.

…vítejte u nás, vítejte v RAW Gymu…