Kardio zóna

Jak vypadá kardio zóna?

Našim mottem je, že v našem Gymu nechceme stroje určené k přímému posilování svalů jako takových. Kardio zóna je jediná část v RAW Gymu kde se můžete s nějakým strojem setkat. Ano můžete namítnout „a co ten kávovar na espresso sakra“ ☺ dobře dobře je to taky stroj, ale věřte nám…my bychom na něm rozhodně cvičit nechtěli 😀

Tato zóna je určena těm, kteří chtějí zahřát organismus před tréninkem, tak i pro ty, kteří chtějí stroje využít pro samostatný aerobní trénink. Cvičením na kardio strojích se zrychluje metabolismus a spalování tuků, posiluje se kardiovaskulární systém, vyplavují se toxiny z organismu. Jakékoli cvičení, tedy i cvičení v kardiozóně, by mělo být zejména prevencí a lze ho provádět v útlém, zralém, středním i vyšším věku. V kardio zóně mohou začít lidé s minimální kondicí, ale využijí ji i aktivní sportovci. Kardiozóna je tedy opravdu určena „široké veřejnosti“.

Aby kardiozóna dostála všem slibům, musí být vybavena kvalitními profesionálními stroji širokého zaměření, a to v dostatečném počtu. Jen tak je možné nabídnout kvalitní trénink klientům všech věkových kategorií a různé fyzické zdatnosti, včetně profesionálních sportovců i klientů s různými zdravotními obtížemi.

A jaké stroje v naší kardiozóně najdete? Je to jednoduché – člověku přirozený pohyb je chůze a běh – v naší kardiozóně tedy nesmí chybět běžecký trenažer. Mnozí se chtějí vyhnout otřesům a těžkým dopadům zatěžujícím velké nosné klouby a páteř – pro ty máme připravenou alternativu v podobě eliptických trenažerů (orbitrek). Pokud chcete zapojit opravdu celé tělo, jistě využijete veslovací trenažer. Dále u nás můžete využít rotoped nebo profesionální cyklotrenažér.

U všech výše popsaných kardio strojů vám kvalifikovaná obsluha vysvětlí a poradí, jak dlouho, v jaké zátěži, intenzitě trénovat a jak na jednotlivých strojích cvičit.

RAW Gym vám za celý tým trenérů a instruktorů přeje, ať právě u nás dosáhnete svých vysněných cílů.

 

…vítejte u nás, vítejte v RAW Gymu…